ÖVRIGT / Leksaker / Docka 12189136
*
nr 1218 9136
Docka
med tillbehör, 1950-tal. Höjd: 50
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2018
kl 20:27:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 23:33:28
1
200 kr
19/11 15:02:03
1
300 kr
19/11 19:36:48
2
250 kr
19/11 19:36:49
1
300 kr (Budbetjänt)
19/11 19:37:35
2
350 kr
19/11 20:05:47
1
Vinnande bud
19/11 20:06:46
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
19 nov
Retro (50/60-tal)
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål av formgivare som Hertha Bengtson, Anna Castelli Ferrieri, Yngve Ekström, Hans-Agne Jakobsson, Lisa L ...
Läs mer om Retro (50/60-tal)
*
Docka
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro (50/60-tal)
nr 1218 9136
Docka
med tillbehör, 1950-tal. Höjd: 50
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/11 23:33:28 | 1 | 200 kr |
19/11 15:02:03 | 1 | 300 kr |
19/11 19:36:48 | 2 | 250 kr |
19/11 19:36:49 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
19/11 19:37:35 | 2 | 350 kr |
19/11 20:05:47 | 1 | Vinnande bud |
19/11 20:06:46 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
19 nov
Retro (50/60-tal)
PÃ¥ vÃ¥r populära retroauktion med fokus pÃ¥ 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremÃ¥l av formgivare som Hertha Bengtson, Anna Castelli Ferrieri, Yngve Ekström, Hans-Agne Jakobsson, Lisa L ...Läs mer om Retro (50/60-tal)